Avaleht Liising Autode ost Veel laenusid Intressid Firmast Esita taotlus Kontakt

Sõiduk jääb

teie käsutusse

Esita taotlus

Laenud kuni

50 000 €

sularahas

Esita taotlus

Tähtaeg 14 päeva

kuni 3 aastat

Esita taotlus

Laenud kuni

90% auto turuväärtusest

Esita taotlus

Soovite müüa või siis mitte?

Aasta Autolaen pakub klientidele uut võimalust oma auto eest kiiresti raha saada. Nimelt, kui soovite oma auto müüa, siis saame Teid aidata. Pakume kuni 80% auto turuväärusest ja ostame Teie auto ning paneme selle müüki, samas anname võimaluse, et kui aja jooksul mil me autot müüme, otsustate siiski ümber ja tahate oma vana autot tagasi, siis on Teil eelisostu võimalus see auto praktiliselt sama hinna eest tagasi osta, mille eest meile selle müüsite. Tagasiostuhinnale lisandub meie tehtud kulutused.

  • Või nii...

Olete otsustanud oma autot müüa, kuid pole veel päris kindel, kas 80% Teid rahuldab? Proovime Teid aidata sellega, et saate oma autole ise ostja otsida samal ajal, kui meie seda müüme. Leiate ostja, kes ostab auto 100% hinnaga ja tulete ostate meie käest oma auto tagasi. Olete võitnud 20%, mis Teie leitud ostja maksis rohkem, kui meie pakutud kiirmüügi hind. Mis see Teile maksma läheb? Maksate ainult meie tehtud kulutuste pealt. 

  • saate kuni 80% auto hetke turuväärtusest
  • raha saate kätte kohe peale lepingu sõlmimist
  • auto saate soovi korral tagasi osta
Alternative text!

Tagasiostu soovist, annate meile lepingu sõlmimise hetkel teada ja sõlmime Teiega lisalepingu, et omate õigust oma autot tagasi osta. Tähtaja saate ise valida, millise aja jooksul soovite seda teha. 
Auto müük on üks kiirmemini ja lihtsamaid mooduseid raha saada ja mis põhiline, mõtlete ümber? Pole probleemi, ostke oma Teile armsaks saanud sõiduk meil tagasi!