Avaleht Liising Autode ost Veel laenusid Intressid Firmast Esita taotlus Kontakt

Sõiduk jääb

teie käsutusse

Esita taotlus

Laenud kuni

50 000 €

sularahas

Esita taotlus

Tähtaeg 14 päeva

kuni 3 aastat

Esita taotlus

Laenud kuni

90% auto turuväärtusest

Esita taotlus

Autolaenud- sõiduk jääb Teie nimele

Kujutage ette, et on olemas firma, kes annab autolaenu nii, et autot ei pea ümber vormistama omaniku nimelt laenuandja nimele ja sõiduk jääb laenusaaja kätte.Samuti pole vaja teha kasko kindlustust. Võimatu? Ei ole. Olete õigel kodulehel. Soodsaimad laenud Eestis. Lepingud saab vormistada nii Põhja-Eestis Tallinnas, kui Lõuna-Eestis Tartus. Summad alates 500-50 000 euroni ja tähtajad 14 päeva kuni 3 aastat.


Superpakkumine meie uutele klientidele! Pakume Teile kuni 3 000 EUROT ilma autot ümbervormistamiseta ARK büroos. Teile ei lisandu enam ühtegi kulu nt kindlustust, hindamist jne. Antud pakkumise raames jääbki Teie kuumakseks ainult 224 EUROT, kui võtate laenu 12-ks kuuks. Juhul, kui soovite seda pakkumist pikemaks vōi siis lühemaks ajaks vōtke meiega ühendust.


Alternative text!


Omate sõidukit, olgu see siis auto, veoauto, buss, traktor, laev, kaater, haagis, ATV või mõni muu sõiduvahend ning Teil on soov selle peale laenu võtta. Tehke meile taotlus, kas siin, või tulete läbi meie esindustest, kus saame kohe ka laenu vormistada, kuna kontoris saame sõiduki ülevaadata, vormistada vajalikud dokumendid ning sõlmida lepingu. Peale selle sõlmimist saate oma sõiduvahendit edasi kasutada ning kulutada saadud  raha. Seega olete 30 minutiga sõlminud lepingu ja saanud vajaliku summa. 

Milline auto sobib?

Alternative text!
  • Sõiduautod vanuses kuni 17 aastat, seda juhul, kui tegu ei ole antiikse väärtuseda autoga
  • Veoautod vanuses kuni 20 aastat
  • Mootorrattad-kuni 12 aasta vanused
  • Vabaaja tehnika-ATVd,  skuutrid, jetid, mootorsaanid kuni 10-ne aasta vanused
  • Traktorid, haagised ja kõikvõimalik ülejäänud tehnika puhul võtke meiega ühendust ja vaatama asja koos üle
  • Liisingus olevad autod, mida soovite jääkväärtusega endale jätta 

Pakume Teile ka soodsamat võimalust laenu saamisel, kui jätate auto meie valvega parklasse seisma. Miks see on hea? Seda juba sellepärast, et intress on odavam, kuna meile, kui laenuandjale on risk, et autoga midagi juhtuda võib väiksem. Samuti võimaldab see Teil saada mõnevõrra suuremat summat laenu.
See sobib just klientidele, kellel pole mingil hetkel oma sõidukit vaja, näiteks omate kahte sõiduvahendit, millest üks nagunii garaazis seisab. 

Mida on vaja, et laenu saada?

  • Sõiduauto tehnilist passi
  • Teie ID-kaarti
  • Samuti on vaja sõiduk ettenäidata

Samuti pole vaja enam minna autot vormistama ARK büroosse, vaid seda saab edukalt teha meie kontoris. Selleks peate võtma kaasa ID-kaardi ning ülejäänu eest hoolitseb meie laenuhaldur. Samuti on see odavam kui ARK-is. Meie kontoris maksab omaniku vahetus 48 eurot, kuid ARK-is 61 eurot. Peale registreerimist saadetakse Teie uus tehniline pass koju. Samuti võite sellele ise sobivasse ARKi kontorisse järgi minna, valige ainult koht!  See kõik muudab laenu saamise eriti lihtsaks, kiireks ja stressivabaks, sest Teie aega hinnates, ei pea te enam seisma pikkades järjekordades ning ootama, millal saate soovitud tehingu vormistada.

Alternative text!

Loodame, et leidsite meie laenutoodetest endale sobivaima ning juhul, kui Teil jäi mõni küsimus arusaamatuks, võtke meie laenuhalduritega julgesti ühendust.