Kuidas tellida auto liisingusse otse mobile.de keskkonnast? 

Selleks on 2 võimalust. Kas suhtlete ise, automüüjaga ja meie finantseerime, või valite välja sobiva auto ja meie ajame kõik ülejäänu teie eest, teil on vaja ainult 20% omafinantseeringut.

Otsi omale sobiv auto

Alustuseks otsige omale mobile.de kodulehelt sobiv sõiduk. Võrdle hindu Eestis ja veendu, et ostetav sõiduk oleks sinule sobiv. 

Suhtlemine müüjaga

Kirjutage või helistage müüjale ja uurige auto täpne seisukord. Leppige kokku lõpplik hind ja meie finantseerime teie ostu, kandes raha otse müüjale.

Müüja taust

Mobile.de keskkonnas on märgitud müüja usaldusväärsuse skoor. Mida kõrgem on anutud näitaja seda hinnatum on müüja ja seda väiksem on oht, et saabuv auto ei vasta täpselt kirjeldusele.

Transport

Omafinantseering peab olema alates 20% müüdava auto hinnast. Meie maksame ülejäänu otse müüja kontole ja tellime treileri trantspordi. Auto peaks Eestis olema umbes 14 päeva jooksul. 

Turvalisus

Usaldusväärse müüja käest tellides ei pea te kunagi kartma, et saabuv auto ei vasta ootustele. Suured firmad ja esindused müüvad oma sõidukeid kõik mobile.de keskonnas. Firmade käest on sõidukit turvalisem tellida, kui eraisikutelt. Mobiles on pidevalt müügis rohkem kui 1,5 miljonit autot!

Lihtsus

Valite välja auto. Suhtlete ise, või suhtleme meie teie müüjaga ja lepime kokku hinnas ning ja muudes tingimustes. Kontrollite auto vinkoodi ja küsite vajadusel lisapilte või muid dokumente.

Leping

Lepingu sõlmime teiega, et meie firma saaks finantseerida auto ostu. Peale seda kanname raha otse müüja kontole, peale mida on auto vaba ja ootamas transporti Eestisse. 

Miks osta endale auto otse välismaalt? Sest hoiate kokku autohinnast ja meie teenuse hind on soodsaim Eestis!

Saada taotlus!

This is a success preview text.

This is a error preview text.

Lepingu hind

Esiteks on omafinantseering ligikaudu 20%. Lisaks sellele lisanudub meiega lepingutasu, mis pole väiksem kui 300 eurot ja intress 3,9% toodud auto jaoks laenatud summalt. Kõik- see on parim võimalik pakkumine Eestis!

Auto treileriga Eestisse

Peale auto eest tasumist, organiseerime treileri, mis teie auto umbes 14 päeva jooksul Eestisse toimetab. Treileri maksumus on 600-1100 eurot, sõltuvalt auto suurusest ja asukohast Saksamaal. 

Liising

Kui auto on saabunud siia, saate nüüd pöörduda oma panga poole ja selle edasi liisingusse võtta. Peale mida, kannab teie pank meile raha tagasi ja teie hakkate igakuiselt edasi liisingut oma kodu panka maksma. Meiega leping on lõppenud.

Saada Taotlus! See võtab vähem kui minuti!